Facebook
Secretariat secretariat@filantropia.ro
Manager manager@filantropia.ro
Director Medical dirmedical@filantropia.ro
Director Financiar-Contabil dirfinanciar@filantropia.ro
Director Ingrijiri diringrijiri@filantropia.ro
Birou DRG drg@filantropia.ro
Serviciul Managementul Calitatii smc@filantropia.ro
Serviciul Financiar Contabilitate contabilitate@filantropia.ro
Birou Informatica informatica@filantropia.ro
Compartiment Juridic juridic@filantropia.ro
Serviciul SPIAAM epidemiologie@filantropia.ro
Birou Aprovizionare aprovizionare@filantropia.ro
Birou Administrativ administrativ@filantropia.ro
Birou Aparatura Medicala apmedicala@filantropia.ro
PSI psi@filantropia.ro
Birou Achizitii achizitii@filantropia.ro
Atelier Intretinere atelier@filantropia.ro
Serv. Resurse Umane si Salarizare runos@filantropia.ro
Intrebari si Sesizari secretariat@filantropia.ro
Cabinet Medicina Muncii medmuncii@filantropia.ro
Cabinet Stomatologie cabstom@filantropia.ro
Ambulatoriu ambulatoriu@filantropia.ro
FARMACIA 1 farm1@filantropia.ro
FARMACIA 2 farm2@filantropia.ro
Laborator Anatomie Patologica lanatpat@filantropia.ro
Laborator Radiologie lradiologie@filantropia.ro
Laborator Analize Medicale lanalize@filantropia.ro
UTS uts@filantropia.ro
CPU cpu@filantropia.ro
Clinica Hematologie hematologie@filantropia.ro
Clinica ATI ati@filantropia.ro
Clinica PEDIATRIE pediatrie@filantropia.ro
Clinica Obstetrica-Ginecologie I og1@filantropia.ro
Clinica Obstetrica-Ginecologie II og2@filantropia.ro
Clinica Oncologie Medicala oncologie@filantropia.ro
Clinica Cardiologie cardiologie@filantropia.ro
Clinica Neonatologie nnascuti@filantropia.ro
Clinica Endocrinologie endocrine@filantropia.ro
Clinica Recuperare si Reabilitare Medicala reabilitare@filantropia.ro
Clinica Medicina Interne I interne1@filantropia.ro
Clinica Medicina Interne II interne2@filantropia.ro